Pod patronatem honorowym PSPO

1794794 642487922455795 1889403630 n

Różne imprezy i wydarzenia mają różnych patronów, a wszystko po to by podnieść rangę wydarzenia i dodać mu rozgłosu.
 
 
Kto może wystąpić o patronat PSPO nad wydarzeniem?
 
W zasadzie każda impreza poświęcona problematyce bezpieczeństwa i każdy organizator któremu na sercu leży szeroko pojęte bezpieczeństwo.
Poczynając od małych lokalnych inicjatyw takich jak wykłady dla młodzieży w lokalnej szkole lub seniorów z danej gminy, a skończywszy na imprezach o zasięgu krajowym takich jak Turniej piłki nożnej Gunners Cup w Ozorkowie, czy imprezach o zasięgu międzynarodowym.
Ważne by takie wydarzenie było zbieżne z naszymi celami czyli np: promowaniem bezpiecznych zachowań czy  edukacją osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

Dlaczego jako patron właśnie PSPO?

 
Jesteśmy jedyna taka organizacją w kraju, co prawda są organizacje pracodawców takie jak PYPO i PIO czy bardzo kierunkowe jak KSOIN czy POLALARM, ale taka jak PSPO istnieje tylko jedna, my zrzeszamy ludzi o podobnych poglądach i chcących poprawy branży ochrony, a na co dzień zajmujących bardzo różne stanowiska w swoich miejscach pracy bo od pracowników linii kas przez pracowników ochrony osobistej, kierowników  ochrony po właścicieli agencji ochrony.  

Ile kosztuje objecie patronatem wydarzenia przez PSPO?

 
Objecie patronatem honorowym wydarzenia przez nasza organizacje jest zawsze bezpłatne, nie jesteśmy firmą i nie jesteśmy nastawieni na zyski, jeśli widzimy że dane wydarzenie ma sens i jest zbieżne z naszymi celami to zawsze chętnie pomożemy. 
 

Jak wystąpic o patronat?

 
Nic prostszego. Wysyłacie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w którym dajecie znać kto organizuje, jaki wydarzenie, o jakiej tematyce, gdzie, kiedy, czy jest ograniczona liczba miejsc i ile ich jest, jesli macie zaproszone jakieś autorytety to na pewno pomoże w promowaniu wydarzenia. Zwykle w ciągu 1-2 dni ktoś z PSPO się do was odezwie by dopytac o szczeguły bądź dać odowiedź w sprawie patronowania wydarzeniu.
 
 

KONTAKT

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony - Zwykłe

ul. Zwycięstwa 136

43-178 Ornontowice

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 531 366 968

 
 
 
 
 
© 2016 PSPO