"Terroryzm i obiekty handlowe"

Terradebaton 2018

 

 

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Ochrony serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w debacie „Terroryzm i obiekty handlowe”, która odbędzie się 29 marca w Krakowie. Nasze stowarzyszenie objęło debatę patronatem medialnym.

"Debata poświęcona będzie zagrożeniom terrorystycznym w obiektach handlowych takich jak galerie handlowe, hale koncertowe, stadiony, dworce, metra, lotniska, muzea. Ostatnie ataki terrorystyczne jakie miały miejsce w Europie pokazują dobitnie, iż atakujący wybierają dokładnie takie miejsca a psychoza tłumu występująca w takich sytuacjach jest dodatkowym zagrożeniem. Podczas tej debaty zaproszeni goście będą rozmawiać o tym na jakie czynniki zwracać uwagę przebywając w miejscach wielkopowierzchniowych, jak się zachowywać podczas potencjalnego ataku i jak zwiększyć własne bezpieczeństwo? W jaki sposób zabezpieczane / lub jakie mają braki takie obiekty? Jakie są rodzaje zagrożeń występujących w takich obiektach: samochody wypełnione środkami wybuchowymi, pozostawione bez opieki bagaże, użycie broni palnej, uprowadzenie zakładników. W jaki sposób najbezpieczniej się ewakuować? W jaki sposób miasto Kraków dba o bezpieczeństwo osób znajdujących się w obiektach wielkopowierzchniowych na jego terenie?"

Więcej informacji znajdą Państwo na portalu FB Terradebaton2018

 

 

KONTAKT

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony - Zwykłe

ul. Zwycięstwa 136

43-178 Ornontowice

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 531 366 968

 
 
 
 
 
© 2016 PSPO